,, UNIKALNA,, BEATA JARMOŁOWSKA

BLOG BEATY JARMOŁOWSKIEJ
MODA,TKANINA, WNETRZA

czwartek, 9 lutego 2012

CONFETTI

Dziś trochę biżuterii w modnym ostatnio stylu ,,confetti,,- czyli ze róbta co chceta.Ja połączyłam swarowskie świecidełka z kwiatkami z emalii i filigranami . Wszystko zostało zespolone masą Ferido i ujęte w metal.Fajnie się nosi  taką dużą biżuterię bo ona niezwykle  ubiera i skupia uwagę.
Tutaj  widzimy naszyjnik z kulą i kolczyki.Ferido  zostało użyte jako baza ,widać że metalu wcale nie ma- poza łańcuszkiem oczywiście. Całość nieżle wygląda , dosyć łatwo i przyjemnie się to robiło .
Na koniec   naszyjnik został zapakowany w bibułkę i autorskie pudełeczko by przygotować go  do dalekiej podróży - bo właśnie leci do USA ...

6 komentarzy:

 1. Swarki jednak mają w sobie coś! Można nie lubić z nich coś robić (ja właściwie nie lubię,hihi), ale zawsze będą wyglądać pociągająco...Jest w nich coś z tych klejnotów księżniczek, z bajek z dzieciństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo oryginalna biżuteria, wyjątkowa. Jeszcze takiej nie widziałam. Piękna:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zgodnie z zamiłowaniem do kulek zachwycona jestem w szczególności wisiorem z piłką i też mam skojarzenia z księżniczkami tak jak Licho Nie Śpi:)...szkoda tylko, że naszyjnik odlatuje za wielka wodę, miałam nadzieje zobaczyć go na żywo przy najbliższej okazji

  OdpowiedzUsuń
 4. I ja mam takie skojarzenie... księżniczkowa biżu

  OdpowiedzUsuń
 5. Na żywo te błyskotki są dużo urokliwsze, o wiele bardziej dają po oczach.Mam wrażenie, że nie wszystkie widziałam, wróciłaś do ferido?

  OdpowiedzUsuń