,, UNIKALNA,, BEATA JARMOŁOWSKA

BLOG BEATY JARMOŁOWSKIEJ
MODA,TKANINA, WNETRZA

środa, 11 maja 2011

JAK GRZYBY PO DESZCZU

Oto najnowszy rezultat druków. Osłonki na kubek z goracą herbatą- wydrukowane techniką- flour  paste.Rzecz w domu niezwykle potrzebna ... przynajmniej w moim domu... bo u mnie zazwyczj wystygnie zanim się  napiję . Zostawiam i zapominam zwyczajnie.
Anglicy - ci maja hopla na punkcie takich ocieplaczy .. wydają specjalne ksiazki   z instrukcjami jak zrobić te najbardziej pojechane.
Moje są proste- len, druk, trochę farby do tkanin ,ocieplina i cieniowana bawelna jako wewnętrzna podszewka. Ale jakie słodkie...

5 komentarzy:

 1. Sama słodycz:-) Spod takiego ocieplacza herbatka pewnie od razu będzie lepiej smakowała :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale odjazd! Rewelacja! W pierwszej chwili mi mignęło, że szkoda TAKIEJ tkaniny na ocieplacze, ale zaraz przyszła ta właściwa - a czemu dokoła siebie nie mieć tak pięknych detali! Wszak z drobiazgów nasze dróżki utkane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słodkie są, to prawda. I kolorki takie ciepłe, jak herbatka...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam lnu nie lubię i nic mnie do niego nie przekona jako użytkownika...ale druki podziwiam od pewnego czasu, za żywe kolory i połączenia soczyste!
  A ocieplacz dobra rzecz. Moje herbatki też zawsze wystygnięte...moja mama nawet ostatnio, uzbrojona w asertywność, odmówiła mi zrobienia herbaty, bo ja i tak nie wypijam...a letniej nie znoszę...ot fanabrie takie :)
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawdziwe cacuszka i do tego jaka długa i pracochłonna droga aby uzyskać takie małe cudo.Bardzo podziwiam.Każda herbata w takim okryciu będzie smakowała wybornie,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń