,, UNIKALNA,, BEATA JARMOŁOWSKA

BLOG BEATY JARMOŁOWSKIEJ
MODA,TKANINA, WNETRZA

sobota, 25 września 2010

CZEGO SIĘ NIE ROBI DLA FANU?

Oto Grażynka.... dla dobrej zabawy warto dać się namydlić
Jeden z rezultatów kursu.
Dwie fotki z dzisiejszego kursu form trójwymiarowych. Pierwsza ... hm ... no ludzie  ... jaki może być stopień poświecenia  ... ja wiem że  zasadniczo powinno się testować produkt na sobie ... ale Grażynka dała z siebie wszystko... Wiec pierwsza fotka przedstawia w/w przymierzającą nowo-poczęty kapelutek. Zaś na drugim zdjęciu widnieje jedno z wykonanych dziś nakryć głowy- plon kursu.Ale tak naprawdę najbardziej cieszy mnie fakt i jestem bardzo dumna z tego, że ,, moje ,, dziewczyny wymieniają się  telefonami , kontaktują się ze sobą i pomagają sobie wzajemnie - kontynuując znajomości i przyjażnie zawarte na kursie. Jakaś taka serdeczna , otwarta atmosfera się tworzy ,,, nie wiem ... może dlatego ze pracownia taka ciasna i nie ma mowy żeby każdy sobie.... Extra

3 komentarze:

 1. Fajne kapelusiki powychodziły. A na takich kursach zawsze zawiązują się fajne znajomości... Sama to wiem najlepiej :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale to prowadzący zazwyczaj ma tę moc, że ludzie, którzy się przy nim spotkają, chcą dalej ciągnąć tę relację :)
  A zdjęcia produktu i poświęcającej się zajefajne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Doskonale się bawiłyście :) Takie spotkania twórczych babeczek to jak darcie pierza. Można się czegoś nauczyć i przy okazji "wyczyścić głowy" ponarzekać i wpaść na fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń