,, UNIKALNA,, BEATA JARMOŁOWSKA

BLOG BEATY JARMOŁOWSKIEJ
MODA,TKANINA, WNETRZA

wtorek, 15 marca 2011

ILE ???WŁAŚCIWIE ??

Kilka druków z kolekcji wrzucę dzisiaj , żeby mi nie było, ze się nic nie robi... bo się robi.
Tyle ze nie bardzo wiadomo  po co , bo jak się okazało w sprawie POLAND FASHION WEEK i  Alei Projektantów - do udziału w której zostałam zaproszona-więc w sprawie składu projektanckiego  nie ma jeszcze decyzji. Rada Programowa obraduje  i  oznacza  to ze  nadal nie wiadomo  kto weżmie udział i czy na pewno ja też.
Jakby mnie ktoś pytał to trzeba było taki werdykt ogłosić w listopadzie ubiegłego roku ,bo teraz do pokazu zostało 52 dni  i   nie czas na  obrady- tylko na działanie. Mimo najszczerszych chęci nie umiem kolekcji stworzyć  w 2 tygodnie ,choć przez cale lata obiecywałyśmy sobie z Anką Kantorysińską  ze w końcu taką zrobimy i ze się nam do reklamówki zmieści. Pamiętasz   Andzia????
I co?
D.... nic z tego. Zawsze  cały samochód trzeba załadować.
Tak wiec wracając do P.F.W.- lekko nerwowa się zrobiłam ..Do  Łodzi  bowiem-trzeba zrobić 30 wyjść , bo takie są wymogi organizacyjne . Normalna sezonowa prezentacja wynosi około 12 sylwetek . Czyli należy przygotować 2,5 razy tyle co normalnie. Jakie to są koszty i JAKI WYSIŁEK to nie muszę nikomu mówić.Chciałabym wiedzieć czy mam drukować  30 ubrań czy tylko 12. Jest róznica prawda?
Jacek ,Irmina, Sylwia... Jakaś decyzja plis... szybciutko.
A druki wrzucam ku pamięci i żeby radośniej i wiośniano sie zrobiło- bo ekspresyjne nad podziw są2 komentarze:

  1. No to masz niezłą "jazdę"!-współczuję!
    A druki przecuuudnej urody! Efekt ażurowej koronki mnie uwiódł szczególnie .....no nagapić się nie mogłam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten ostatni druk.... bajka....


    A co do roboty, to kochana dasz radę, nie wiesz jeszcze jak, nie wiesz na kiedy, nie wiesz ile - ale wypłyniesz Rybko na wody. To jest pewnik w tym wszystkim!

    OdpowiedzUsuń