,, UNIKALNA,, BEATA JARMOŁOWSKA

BLOG BEATY JARMOŁOWSKIEJ
MODA,TKANINA, WNETRZA

środa, 20 października 2010

ANGIELSKI DEKUPAŻ

Moje nowe sitko na kółko wydało kolejne owoce. Drobiazgi do kuchni zostały dopasowane do zasłon.Kolorystyka wesolutka bo kuchnia w sumie jasna - to ją troszkę  ożywi.
WYKLEJANKA NA PROGU I NA SIEDZISKU OD STOŁKA
PODKŁADKI POD TALERZE
CHLEBACZEK
I JESZCZE 2 PUDŁA ZROBIŁAM ... ALE SIĘ ROZBUCHAŁAM...
OKRĄGŁE NA BIŻUTERIĘ
UFF,,,, UDAŁO SIĘ WKLEIĆ  ZA 3 PODEJŚCIEM

5 komentarzy:

 1. Czarodziejka jesteś Beatko! CUDOWNE! Już tam w Twojej chatce jest jak w pudełeczku /na pewno/

  OdpowiedzUsuń
 2. to stara chałupa jest Basiu .i nie będę tam mieszkać wiecznie wiec musi być raczej bez zadęcia ale ciepło i z pomysłem . dużo rzeczy staram się zrobić sama- zresztą chyba tak być powinno skoro umiem, a dekupaż jest bardzo pomocny bo szyko i tanio i tak domowo się robi.Tyle ze oni tam serwetek nie mają- to jest szok. używają w wiekszości kolorowych ale jednobarwnych. A ja myslałam że będzie wypas. uściski- bj

  OdpowiedzUsuń
 3. Tyle że fajne jest to ze takie wielkie pudło jak to z damą / ono jest naprawdę duze i starannie wykonane/ mozna kupić za 3 funty - czyli 15,50 zł . a ma okucia i wogóle. oczywiście musialm przemalować bo bylo w chińska łączke ale baza byla za grosze.Ifajną tace z masa perłowa teraz robie a kupilam w ,,red cross,,/ taki brytyjski gabedz/za 1 funta czyli 4,50 zł . i to jest super.

  OdpowiedzUsuń
 4. I o to chodzi! To żadna sztuka wywalić taczkę kasy Super jest jak się samemu zrobi i za grosik ,włoży w to trochę duszy.... a już najbardziej mnie cieszy jak robię coś z czegoś, co zupełnie inne przeznaczenie miało To jest frajda!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysł z tym progiem jest na prawdę fajny! I pudła też super wychodzą!

  OdpowiedzUsuń