BEATA JARMOŁOWSKA

BLOG BEATY JARMOŁOWSKIEJ-PROJEKTANTKI MODY , MIłOSNICZKI RĘKODZIEŁA I WLÓCZYKIJA Z ADHD

środa, 20 października 2010

ANGIELSKI DEKUPAŻ

Moje nowe sitko na kółko wydało kolejne owoce. Drobiazgi do kuchni zostały dopasowane do zasłon.Kolorystyka wesolutka bo kuchnia w sumie jasna - to ją troszkę  ożywi.
WYKLEJANKA NA PROGU I NA SIEDZISKU OD STOŁKA
PODKŁADKI POD TALERZE
CHLEBACZEK
I JESZCZE 2 PUDŁA ZROBIŁAM ... ALE SIĘ ROZBUCHAŁAM...
OKRĄGŁE NA BIŻUTERIĘ
UFF,,,, UDAŁO SIĘ WKLEIĆ  ZA 3 PODEJŚCIEM

5 komentarzy:

 1. Czarodziejka jesteś Beatko! CUDOWNE! Już tam w Twojej chatce jest jak w pudełeczku /na pewno/

  OdpowiedzUsuń
 2. to stara chałupa jest Basiu .i nie będę tam mieszkać wiecznie wiec musi być raczej bez zadęcia ale ciepło i z pomysłem . dużo rzeczy staram się zrobić sama- zresztą chyba tak być powinno skoro umiem, a dekupaż jest bardzo pomocny bo szyko i tanio i tak domowo się robi.Tyle ze oni tam serwetek nie mają- to jest szok. używają w wiekszości kolorowych ale jednobarwnych. A ja myslałam że będzie wypas. uściski- bj

  OdpowiedzUsuń
 3. Tyle że fajne jest to ze takie wielkie pudło jak to z damą / ono jest naprawdę duze i starannie wykonane/ mozna kupić za 3 funty - czyli 15,50 zł . a ma okucia i wogóle. oczywiście musialm przemalować bo bylo w chińska łączke ale baza byla za grosze.Ifajną tace z masa perłowa teraz robie a kupilam w ,,red cross,,/ taki brytyjski gabedz/za 1 funta czyli 4,50 zł . i to jest super.

  OdpowiedzUsuń
 4. I o to chodzi! To żadna sztuka wywalić taczkę kasy Super jest jak się samemu zrobi i za grosik ,włoży w to trochę duszy.... a już najbardziej mnie cieszy jak robię coś z czegoś, co zupełnie inne przeznaczenie miało To jest frajda!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysł z tym progiem jest na prawdę fajny! I pudła też super wychodzą!

  OdpowiedzUsuń