,, UNIKALNA,, BEATA JARMOŁOWSKA

BLOG BEATY JARMOŁOWSKIEJ
MODA,TKANINA, WNETRZA

wtorek, 18 stycznia 2011

SZARO- BURE OBYDWA

Za oknem niezwykle wyrafinowane połączenie szarego z fioletem . Mozna by się zachwycać i zachwycać... tyle ze od miesiąca tylko to widać . Jak widać- słońca nie widać. I pospało by się jeszcze snem zimowym.... A tu ... nic z tego . 5  godzin i wynocha z lózka. Mówili  ludzie ze w pewnym wieku tak sie robi....I się zrobiło.Ja - która mogłam spać 12 godzin na dobę- teraz łażę jak zombi bo 5 godzin to stanowczo za mało.

Więc dziś niejako na fali- zestaw sino- zimowy- do sypialni. Poduchy drukowano -haftowane na lnie plus wykończenie jedwabiem / sznury,/ Trochę pozłotki /No co - przecież muszę na czymś sprawdzić jak to się trzyma .. nie??/. Druk techniką flour -paste. A  poza tym podoba mi sie to ze tkaniny farbowane metodą,, family dyeing,, można w zasadzie bezkarnie ze sobą łączyć  - co szalenie ułatwia pracę .

FAZA DRUKU
DRUK
MATRYCA

5 komentarzy:

 1. To zachwycająca technika! Przy powtarzalnym wzorze efekt indywidualny! Prawdziwie królewskie poduchy w styczniowych barwach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne, zaluje ze kompletnie nie mam pojecia o co chodzi w tej technice, ale niewazne . Poduchu swietne

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kwiaty, zwłaszcza to zdjęcie z fazy..jak stara rycina w książce...
  A ja wstaję przed piątą...to niby zabójstwo dla 'sowy' ale jak się wstaje i jest noc, to właściwie nie robi takiej różnicy...gorzej jest w dzień...niestety...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Poduchy bardzo ładne! W ogóle nie wiem o co w tym chodzi i oczym piszesz, dla mnie to chińszczyzna:) Ale prace genialne

  OdpowiedzUsuń